Rezervovat

• Nejbližší volný termín:
Přihlaš / Registruj
!! Otevíráme 17.5. !!

Vážení klienti,

Od pondělí 17.5. vláda po dlouhých sedmi měsících povolí otevření vnitřních sportovišť. Toto otevření však s sebou nese poměrně značná omezení, a to jak kapacitně, tak je také spojeno s povinností doložení negativního testu na COVID-19.

Vzhledem k této situaci pro Vás prozatím nemůžeme otevřít a naplno rozjet oblíbené skupinové lekce Jumpingu, kruháče, tabaty apod.. Omezení se týká rovněž infrasauny.

Chápeme však, že už se určitě nemůžete dočkat (stejně jako my) možnosti pravidelného a výživného pohybu! A tak pro vás prozatím otevřeme v upravené otevírací době alespoň squashové kurty a stolní tenis.

V případě zájmu pro Vás budeme rovněž k dispozici na individuální trénink ( 1+1) Jumpingu spojeného s posilkem problémových partií (my to do plavek stihnem!). Stačí poslat zprávu na můj fb (Jindřiška Nováková) či zavolat na tel. 776 874 513 a domluvíme se.

Budeme se na vás těšit:

pondělí – pátek 13:00-21:00
sobota - zavřeno
neděle – 13:00-21:00

Jakmile vláda uvolní sportovní otěže zase o trochu víc, pojedeme opět naplno bomby v otevírací době, na kterou jste byli zvyklí!

Těšíme se na Vás!

Za tým Clubu Koruna