Rezervovat

• Nejbližší volný termín:
Přihlaš / Registruj
fitday na koruně již tuto neděli
15.8.2019 / 14:00-18:00 / cena 400,-

CLUB KORUNA A FITBOX OLOMOUC SI PRO VÁS LETOS PŘIPRAVILI NETRADIČNÍ A OJEDINĚLÉ JAK PŘIVÍTÁNÍ (již proběhlý FitDay Náklo), TAK TAKÉ ZÁVĚR LÉTA.

Těšit se můžeš na 4 hodiny JUMPINGU, TABATY, FITBOXU, KRUHOVÉHO TRÉNINKU, SPINNINGU... Vše pod vedením instruktorů Clubu Koruna a Fitbox Olomouc.

VŠE TENTOKRÁT PŘÍMO V CLUBU KORUNA.

Jumping osvěžíme čertsvým vzduchem a pohledem na krásné centrum Olomouce - ANO SKÁČEME NA STŘEŠE!
A závěrečné protažení si na triko vezme profesionál na slovo vzatý baletka LENKA BAZGER. Externistkou je také jogínka Zuzka Krasňáková, tedy další výborná volba na závěrečné protažení, zklidnění organismu a harmonizaci celého těla.

Již nyní se můžete přihlašovat NA RECEPCI CLUBU KORUNA prostřednictvím telefonu, sms, či osobně. Vaší účastí se taktéž zapojujete do Tomboly o řadu sportovních cen. Dle harmonogramu si již nyní můžete sestavit Váš vlastní cvičební plán. A v rezervačním systému, který bude zpřístupněn od zítra tj. pondělí 2.9. od 19:00 na stránkách www.clubkoruna.cz si pak rezervovat místečka na vybrané aktivity, časy, instruktory. Na akci se můžeš těšit na povolený doping, který dostane každý z účastníků, iontaky zdarma a kelímek ovoce pro každou volnou chvilku na osvěžení ????

Na akci bude k dispozici celkem 10 DRUHŮ CVIČENÍ.
Za nás samozřejmě doporučujeme aktivity střídat, ale jestli zůstaneš déle například na jumpingu a pak si vyzkoušíš třeba spinning, který zakončíš tabatou a protažením... BĚŽ DO TOHO! ????

MY UŽ HOŘÍME NEDOČKAVOSTÍ! A CO TY? JDEŠ DO TOHO S NÁMI?

Organizátorky Luci a Kači.

Rychlý průzkum

Chceš přispět ke tvorbě dalších částí webu, nebo máš prostě jen dotaz, nápad, či připomínku? Vyplň krátký dotazník a pomůžeš nám tak být zase o krok dál.

Otevřít dotazník

Záskoky