FitDay Na Koruně

SPORTU ZDAR A LÉTU ZVLÁŠŤ! :-) CLUB KORUNA A FITBOX OLOMOUC SI PRO VÁS LETOS PŘIPRAVILI NETRADIČNÍ A OJEDINĚLÉ JAK PŘIVÍTÁNÍ (již proběhlý FitDay Náklo), TAK TAKÉ ZÁVĚR LÉTA. NEDĚLE 15.9.2019 14:00 - 18:00 Těšit se můžeš na 4 hodiny JUMPINGU, TABATY, FITBOXU, KRUHOVÉHO TRÉNINKU, SPINNINGU... Vše pod vedením instruktorů Clubu Koruna a Fitbox Olomouc. VŠE TENTOKRÁT PŘÍMO V CLUBU KORUNA. Jumping osvěžíme čertsvým vzduchem a pohledem na krásné centrum Olomouce - ANO SKÁČEME NA STŘEŠE! A závěrečné protažení si na triko vezme profesionál na slovo vzatý externitska a baletka LENKA BAZGER. CENA: 400 Kč Již nyní se můžete přihlašovat NA RECEPCI CLUBU KORUNA prostřednictvím telefonu, sms, či osobně. Vaší účastí se taktéž zapojujete do Tomboly o řadu sportovních cen. Dle harmonogramu si již nyní můžete sestavit Váš vlastní cvičební plán. A v rezervačním systému, který bude zpřístupněn od zítra tj. pondělí 2.9. od 19:00 na stránkách www.clubkoruna.cz si pak rezervovat místečka na vybrané aktivity, časy, instruktory. Na akci se můžeš těšit na povolený doping, který dostane každý z účastníků, iontaky zdarma a kelímek ovoce pro každou volnou chvilku na osvěžení :-) Na akci bude k dispozici celkem 10 DRUHŮ CVIČENÍ. Za nás samozřejmě doporučujeme aktivity střídat, ale jestli zůstaneš déle například na jumpingu a pak si vyzkoušíš třeba spinning, který zakončíš tabatou a protažením... BĚŽ DO TOHO! :-) MY UŽ HOŘÍME NEDOČKAVOSTÍ! A CO TY? JDEŠ DO TOHO S NÁMI? Organizátorky Luci a Kači.